Bc. Jana Bokorová - masérske služby TEJA
Bc. Jana Bokorová - masérske služby TEJA

Detoxikačná medová masáž

Detoxikačná medová masáž

Ponúkame aj ďalšie masáže:

Táto masáž je starým a osvedčeným prostriedkom ľudového liečiteľstva a pochádza z Ukrajiny. Využíva sa pri nej hlavne detoxikačný účinok medu, kompresné masérske hmaty a prírodné liečivé látky, ktoré sa počas masáže dostávajú cez pokožku do organizmu.

Medovou masážou sa dosahuje odstránenie starých usadenín a jedov až z hĺbky telesného tkaniva okolo celej chrbtice. Svojím detoxikačným pôsobením medová masáž oslobodzuje celý organizmus od usadenín, ktoré si v priebehu rokov nahromadil zo životného prostredia, potravy a liekov a telo sa ich nevie dostatočne zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

Medová masáž zbavuje telo toxínov, pôsobí do hĺbky tkanív, čím oživuje celý organizmus a aktivizuje prirodzenú čistiacu schopnosť tela. Táto masáž je veľmi príjemná, uvoľňujúca a zároveň pôsobí ako peeling - zjemňuje a hydratuje pokožku.

Priebeh medovej masáže:

Detoxikačná medová masáž

Počas medovej masáže ležíte na bruchu. Masér Vám chrbát potrie voňavým tekutým medom a potom ho vmasíruje do pokožky. Následne masér špeciálnou technikou "tzv. pumpovaním" kombinujúcou napätie a podtlak pomocou medu vyťahuje z tela škodlivé látky. Med hustne a sfarbí sa. Po masáži zostane na koži sfarbený med, niekedy až pena, ktorú masér odstráni vlhkým uterákom, takže nemusíte mať strach z toho, že z masáže odídete lepkaví.

Účinky medovej masáže:

Masáž včelím medom pomáha:

Detoxikačná medová masáž
Pre začiatok je vhodné absolvovať kúru v rozsahu 10 aplikácií 1-krát týždenne, pri akútnom stave 2-krát týždenne. Neskôr stačí ako prevencia 1-krát mesačne.

Kontraindikácie

Doba trvania detoxikačnej medovej masáže je 60 min.